сч 35 УНА 48 ВМС адмін позов гройсману рошен 10..


Код ЄДРПОУ 34004359. Адреса для листів: 21050, Україна, м.Вінниця-50, а/с 8180, т.068-2103500

№ 48 від 10 вересня 2013 року

ДО ВІННИЦЬКОГО МІСЬКОГО СУДУ
Позивач: Дуляк Артем Іванович, голова Вінницької обласної
організації політичної партії Українська Національна
Асамблея, проживаючий в м.Вінниці по вул.. проїзд
Енгельса, 4/1, інд.21000,
адреса для листів: 21050, м.Вінниця-50, а/с 8180.
Представник позивача за довіреністю:
Керівник Центра безоплатної правової допомоги та
інформації Вінницької обласної організації політичної
партії Українська Національна Асамблея
Іващенко Володимир Миколайович, 21019, м.Вінниця,
1-й провулок Глінки, 22, т.0682103500,
адреса для листів: 21050, м.Вінниця-50, а/с 8180
 
Відповідач: Вінницький міський голова Гройсман Володимир
Борисович, 21000, м.Вінниця, вул..Соборна, 59,
т.595000, e-mail: [ Cкачайте файл, чтобы посмотреть ссылку ]

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ.

09 серпня 2013 р. Вінницька обласна організація політичної партії Українська Національна Асамблея за № 35 звернулась з заявою до Вінницького міського голови Гройсмана Володимира Борисовича (додаток 1).

В заяві поставлена вимога прийняти міри по захистові життя і здоров'я вінничан, захистові їх трудових прав, захистові права на безпечне екологічне середовище, а саме:
враховуючи той факт, що 29 липня 2013 року «Росспоживнагляд» розповсюдив офіційне повідомлення про наявність бензопірену, що має канцерогенні властивості та властивості біоакумуцяції, в кондитерських виробах ЗАТ «Київська кондитерска фабрика «Рошен», ВАТ «Вінницька кондитерська фабрика», ЗАТ «Маріупільська кондитерська фабрика «Рошен», ЗАТ «Кременчуцька кондитерська фабрика «Рошен» Кондитерської корпорації «Roshen» (Україна) та забороні ввезення їх продукції на територію Російської Федерації та головний санітарний лікар Геннадій Онищенко заявив, що корпорацією «Roshen» «порушено вимоги до якості та безпеки» кондитерських виробів і що ці порушення є не поодинокими випадками, а мають системний характер і враховуючи той факт, що вищеназвана продукція, яка небезпечна для життя і здоров'я людини, можливо і зараз випускається у Вінниці - ми вимагаємо в межах Вашої компетенції зробити все щоб:

1) Негайно припинити випуск небезпечної продукції Кондитерської корпорації «Roshen» на обох вінницьких фабриках;
2) До остаточного з'ясування питання про небезпеку для людини продукції «Вінницької кондитерської фабрики» заборонити її продаж в торгівельних мережах Вінниччини;
3) Провести комплексну перевірку продукції Кондитерської корпорації «Roshen» у Вінниці на предмет наявності в ній бензопірену та інших шкідливих для здоров'я людини речовин.
4) Перевірити викиди в атмосферу та стічні води «Вінницької кондитерської фабрики» в річку Південний Буг на предмет наявності в них небезпечних для людини й довкілля речовин.
5) Поінформувати громадськість про Ваші дії, щодо продукції Кондитерської корпорації «Roshen» у Вінниці.
6) Не дозволити керівництву «Вінницької кондитерської фабрики» змушувати працівників фабрики іти в безоплатні відпустки. Бо якщо Російська Федерація сфальсифікувала результати експертизи продукції Кондитерської корпорації «Roshen» у Вінниці, вона в судовому порядку компенсує збитки, які нині несе ця корпорація. Але якщо результати російської експертизи правдиві, збитки вінничанам мусить сплатити Петро Порошенко. В будь-якому випадку Ви, як Вінницький міський голова не повинні дозволити керівництву «Вінницької кондитерської фабрики» перекласти тягар своїх проблем на працівників фабрики.

03 вересня 2013 р. ми отримали відповідь на нашу заяву від 09.08.2013 р. за № 35, а саме лист № 01-00-011-5082 від 30.08.2013 р. та підписом заступника міського голови Слишинського В.І. (додаток 2) який є доказом протиправної бездіяльності відповідача щодо заяви Вінницької обласної організації політичної партії Українська Національна Асамблея від 09.08.2013 р. за № 35, так як відповідач всупереч вимогам Конституції та чинного законодавства України, не розглянув належним чином та в повній мірі поставлені в заяві вимоги, не прийняв належних заходів для захисту життя і здоров'я, прав і свобод жителів м.Вінниці, а посилаючись на те, що Господарським кодексом України заборонене незаконне втручання органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб у господарські відносини, та що в Вінницької міської ради відсутні будь-які належним чином підтверджені документальні дані з висновками компетентних установ про не відповідність продукції виробленої Кондитерською Корпорацією «Roshen» вимогам нормативних документів чи стандартам, які ставляться до даного виду продукції – відповідач рекомендував нам, у разі наявності доказів про неналежну якість продукції – звернутись до Державної інспекції України з питань захисту споживачів чи до суду – тобто Вінницький міський голова Гройсман Володимир Борисович, чітко усвідомлюючи загрозу і можливі негативні наслідки для життя і здоров'я Вінничан – в супереч положенням Конституції та чинного законодавства України проявив злочинну бездіяльність по запобіганню можливим шкідливим наслідкам діяльності ВАТ «Вінницька кондитерська фабрика» Кондитерської Корпорації «Roshen» для людей та довкілля, а отже залишив всіх жителів територіальної громади м.Вінниці в страху і розпачі перед можливими наслідками лиха пов’язаного з системним порушенням вимог до якості та безпеки кондитерських виробів ВАТ «Вінницька кондитерська фабрика» Кондитерської Корпорації «Roshen».
Станом на 10.09.2013 р. 400 працівників ВАТ «Вінницька кондитерська фабрика» знаходяться в вимушених відпустках за власний рахунок, а відповідач не вжив заходів для не допущення порушення прав робітників фабрики.
Станом на 10.09.2013 р. відповідачем не проведена комплексна перевірка продукції ВАТ «Вінницька кондитерська фабрика» Кондитерської корпорації «Roshen» у Вінниці на предмет наявності в ній бензопірену та інших шкідливих для здоров'я людини речовин, а отже і не прийняв мір для недопущення в торгову мережу м.Вінниці шкідливої для життя і здоров'я вінничан продукції.
Станом на 10.09.2013 р. відповідачем не перевірені викиди в атмосферу та стічні води «Вінницької кондитерської фабрики» в річку Південний Буг на предмет наявності в них небезпечних для людини й довкілля речовин. А отже і не прийняв мір для забезпечення дотримання екологічної безпеки.

А отже, виходячи з того, що Вінницький міський голова Гройсман Володимир Борисович сам, як найвища посадова особа Вінницької міської територіальної громади, фактично відмовився добровільно вживати заходи щодо забезпечення безумовного дотримання прав і свобод вінничан з боку ВАТ «Вінницька кондитерська фабрика» Кондитерської Корпорації «Roshen» - вважаємо, що з ціллю забезпечення безумовного дотримання прав і свобод вінничан з боку ВАТ «Вінницька кондитерська фабрика» Кондитерської Корпорації «Roshen» такий обов’язок на Вінницького міського голову Гройсмана Володимира Борисовича може покласти виключно суд, зобов’язавши його, в рамках чинної Конституції та законодавства України, виконати вимоги щодо заяви Вінницької обласної організації політичної партії Українська Національна Асамблея від 09.08.2013 р. за № 35.
Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» -
ПРОШУ:

1.Визнати бездіяльність Вінницького міського голови Гройсмана Володимира Борисовича щодо перевірки і виконання вимог заяви Вінницької обласної організації політичної партії Українська Національна Асамблея від 09.08.2013 р. за № 35, та ненадання відповіді на всі поставлені вимоги – протиправною.
2.Зобов'язати Вінницького міського голову Гройсмана Володимира Борисовича провести перевірку заяви Вінницької обласної організації політичної партії Українська Національна Асамблея від 09.08.2013 р. за № 35 по всіх питаннях заяви та дати відповідь на кожне з них.
3. Зобов'язати Вінницького міського голову Гройсмана Володимира Борисовича вжити заходів щодо:
3.1.Захисту та відновлення трудових прав працівників ВАТ «Вінницька кондитерска фабрика».
3.2.Проведення комплексної перевірки продукції ВАТ «Вінницька кондитерська фабрика» Кондитерської корпорації «Roshen» у Вінниці на предмет наявності в ній бензопірену та інших шкідливих для здоров'я людини речовин та недопущення в торгову мережу м.Вінниці шкідливої для життя і здоров'я вінничан продукції.
3.3.Перевірити викиди в атмосферу та стічні води ВАТ «Вінницька кондитерська фабрика» Кондитерської корпорації «Roshen» в річку Південний Буг на предмет наявності в них небезпечних для людини й довкілля речовин та прийняти інші необхідні міри для забезпечення екологічної безпеки.
ДОДАТКИ:
1.Копія заяви Вінницької обласної організації політичної партії Українська Національна Асамблея від 09.08.2013 р. за № 35
2.Копія листа виконкому Вінницької міської ради № 01-00-011-5082 від 30.08.2013 р.
3.Копія довіреності № 30 від 29.07.2013 р.
4.Копія адміністративного позову для відповідача 1 компл. з додатками.
10 вересня 2013 р.

Голова Вінницької ОО ПП
Українська Національна Асамблея Дуляк А.І.

Керівник Центра безоплатної правової
допомоги та інформації Вінницької ОО ПП
Українська Національна Асамблея Іващенко В.М.
13 PAGE \* MERGEFORMAT 14315
15

Приложенные файлы

  • doc 8854024
    Размер файла: 87 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий