МОДУЛЬ 4 МПР-ПЕД тематические вопросы

СТРУКТУРА ТЕМ
ПІДСУМКОВОГО МОДУЛЬНОГО КОНТРОЛЮ
Модуль 4: «СИМПТОМИ ТА СИНДРОМИ В ХІРУРГІЇ»
[ Cкачайте файл, чтобы посмотреть ссылку ]
Назва теми
ПЕД
МПР
МЕТ

Загальні питання хірургічної допомоги в Україні
Історія та організація хірургічної допомоги в Україні. Етика та деонтологія в хірургії. Організація надання амбулаторної допомоги хворим хірургічного профілю. Особливості роботи приймального відділення хірургічного стаціонару та операційного блоку.
ПР
ПР
Захараш

Нові технології в хірургії: мікрохірургічні ендоскопічні, ендоваскулярні, лазерні, ультразвукові, зварювання тканин, використання імплантатів.
ПР
СРС
Ковальчук

Системна хірургічна патологія
Трансплантологія. Сучасний стан проблеми трансплантації серця, легень, печінки, нирок, підшлункової залози та кишечника. Реплантація кінцівок. Пересадка клаптів. Відновлення нервів. Пластична та реконструктивна хірургія. Сучасні можливості корекції вад розвитку та набутих дефектів. Естетична хірургія. Клітинна терапія.
СРС
СРС
Ковальчук
Савельев

Синдром системної запальної відповіді у хірургічних хворих. Патогенез та значення при різних захворюваннях і травмах. Вибір лікувально-діагностичної тактики. Правила проведення інтенсивної терапії. Хірургічний сепсис, септичний шок. Антибіотикотерапія при лікуванні хірургічної інфекції. Хірургічні аспекти СНІДу.
ПР
СРС
Лупальцов
Кондратенко
Савельев


Гнійні захворювання шкіри та м’яких тканин. Діагностика, диференційна діагностика. Методи консервативного і хірургічного лікування.
СРС
ПР
Лупальцов

Критичні стани у хірургічних хворих: шок, колапс, гострий респіраторний дистрес-синдром, синдром черевної порожнини. Причини, діагностика та лікувальна тактика.
ПР
ПР
Лупальцов
Савельев

Патологія травної системи
Біль у животі, оцінка особливостей больового синдрому при диференційній діагностиці захворювань органів черевної порожнини. Синдроми дисфагії, блювоти та порушення акту дефекації. Їх значення у діагностиці та диференційній діагностиці.
ПР
ПР
Кондратенко
Ковальчук

Синдром гострого живота. Діагностика, диференційна діагностика і лікувальна тактика. Диференційна діагностика гострих захворювань органів черевної порожнини. Синдром несправжнього гострого живота.
ПР
ПР
Кондратенко
Ковальчук

Локальні та розповсюджені гнійно-запальні процеси органів черевної порожнини та очеревини. Етіологія, патогенез, клініка, діагностика і лікування. Абдомінальний туберкульоз, туберкульозний перитоніт, псевдотуберкульоз.
ПР
СРС
Лупальцов
Кондратенко

Механічна жовтяниця. Класифікація, патогенез, диференційна діагностика, тактика та лікування. Гостра печінкова недостатність при хірургічних захворюваннях, методи лікування та профілактики.
ПР
ПР
Кондратенко
Ковальчук
Савелев

Кровотечі з травного тракту: причини виникнення, діагностика та диференційна діагностика, тактика лікування.
ПР
СРС
Лупальцов
Кондратенко
Ковальчук

Травма живота. Класифікація, симптоматика пошкодження органів черевної порожнини та заочеревного простору. Інструментальні методи діагностики. Лікувально-діагностична тактика.
ПР
СРС
Лупальцов
Кондратенко
Ковальчук

Диференціальна діагностика та лікування кишкових нориць.
СРС
СРС
Савельев
Ковальчук

Особливості протікання хірургічних захворювань органів черевної порожнини у вагітних. Діагностика та диференційна діагностика гострих захворювань органів черевної порожнини. Особливості обстеження. Вибір хірургічної тактики. Запобігання передчасним пологам. Перебіг гострих захворювань у осіб похилого віку та дітей.
ПР
СРС
Лупальцов
Кондратенко
Ковальчук

Хірургічні ускладнення у хворих з інфекційною патологією: черевний тиф, та паратифи, лептоспіроз, абдомінальний туберкульоз, псевдотуберкульоз, кишковий ієрсиніоз, опісторхоз, аскаридоз. Диференційна діагностика між гострими хірургічними та інфекційними захворюваннями.
СРС
ПР
Кондратенко

Патологія серцево-судинної та дихальної систем
Синдроми болю в груді, дихальної та серцевої недостатності при діагностиці та диференційній діагностиці захворювань органів грудної порожнини. Сучасні методи діагностики та лікування захворювань серцево-судинної та дихальної систем.
ПР
ПР
Кондратенко
Ковальчук

Хірургічні захворювання легень та плеври. Принципи діагностики та лікування. Диференційна діагностика між неспецифічними вогнищевими утвореннями і туберкульозом легень.
ПР
СРС
Лупальцов
Кондратенко
Ковальчук
+

Діагностична програма при пошкодженні серця. Тріада симптомів поранення серця. Тактика хірургічного лікування при пораненнях серця. Медіастиніт.
ПР
СРС
Лупальцов
Ковальчук

Травматичні пошкодження органів грудної порожнини. Клініка та діагностика пневмотораксу, гемотораксу і хілотораксу. Тактика хірургічного лікування.
ПР
СРС
Лупальцов
Кондратенко
Ковальчук
+

Синдром ішемії кінцівок. Захворювання, що його викликають. Консервативне та хірургічне лікування оклюзій артерій нижніх кінцівок. Оцінка больового синдрому у кінцівках при диференційній діагностиці судинних захворювань, ураженнях нервової системи та патології опорно-рухового апарату.
ПР
ПР
Лупальцов
Кондратенко

Захворювання вен. Синдром верхньої порожнистої вени. Синдром нижньої порожнистої вени. Причини, діагностика, диференційна діагностика, лікувальна тактика. Клініка, діагностика та лікування лімфостазу.
ПР
ПР
Лупальцов
Ковальчук
+

Тромбози та емболії судин, причини розвитку, діагностика, диференційна діагностика, лікування та попередження розвитку.
ПР
ПР
Лупальцов
+

Синдром дуги аорти. Клініка, діагностика, диференційна діагностика, вибір лікувально-діагностичної тактики.
СРС
СРС
Кондратенко
Кузин13PAGE 15


13PAGE 14315
Заголовок 1 Заголовок 2 Заголовок 3 Заголовок 4 Заголовок 5 Заголовок 6 Заголовок 7 Заголовок 8 Заголовок 915

Приложенные файлы

  • doc 8981531
    Размер файла: 77 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий