Додатові питання-відповіді брейн-ринг ПДР-1

Додаткові питання.
1. Чим повинен бути обладнаний велосипед? (6.2 Велосипедист має право керувати велосипедом, який обладнаний звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду - білого кольору, по боках - оранжевого, позаду - червоного. Для руху в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості на велосипеді повинен бути встановлений та увімкнений ліхтар (фара))
2. Дайте визначення поняттю «водій»? (1.10 водій  особа, яка керує транспортним засобом і має посвідчення водія (посвідчення тракториста-машиніста, тимчасовий дозвіл на право керування транспортним засобом, тимчасовий талон на право керування транспортним засобом) відповідної категорії. Водієм також є особа, яка навчає керуванню транспортним засобом, перебуваючи безпосередньо в транспортному засобі;)
3. Що означає даний дорожній знак та до якої групи знаків він відноситься? (1.24 світлофорне регулювання – перехрестя, пішохідний перехід або ділянка дороги, рух на якій регулюється світлофором. Знаки попереджувальні.)
4. Дайте визначення поняттю «буксирування»? (1.10 буксирування  переміщення одним транспортним засобом іншого транспортного засобу, яке не належить до експлуатації автопоїздів (транспортних составів) на жорсткому чи гнучкому зчепленні або способом часткового навантаження на платформу чи на спеціальне опорне пристосування;)
5. Що означає даний дорожній знак та до якої групи знаків він відноситься? (1.33 «ДІТИ». Попереджувальний знак. Ділянка дороги, на якій можлива поява дітей з території дитячого закладу (дошкільний заклад, школа, оздоровчій табір тощо), що прилягає безпосередньо до дороги)
6. Дайте визначення поняттю «маневрування»? (1.10 маневрування (маневр)  початок руху, перестроювання транспортного засобу в русі з однієї смуги на іншу, поворот праворуч чи ліворуч, розворот, з'їзд з проїзної частини, рух заднім ходом;)
7. Що означає даний дорожній знак та до якої групи знаків він відноситься? (2.5 «Перевага зустрічного руху». Знак пріоритету. Водій повинен на вимогу працівника міліції пройти в установленому порядку медичний огляд для визначення стану алкогольного сп'яніння, впливу наркотичних чи токсичних речовин.)
8. Чи дозволяється буксирувати велосипед? Якщо так, яким способом? (6.6 «е» велосипедисту забороняється буксирувати велосипеди;)
9. Що означає даний дорожній знак та до якої групи знаків він відноситься? (2.6 «Перевага перед зустрічним рухом». Знак пріоритету. За рішенням уповноваженої на те посадової особи Державтоінспекції, за наявності на те підстав, водій зобов'язаний пройти позачерговий медичний огляд з метою визначення здатності безпечно керувати транспортним засобом і перевірку знання цих Правил та навичок водіння.)
10. Як слід переходити проїзну частину, шириною не більше трьох смуг для обох напрямків, при відсутності в зоні видимості пішохідного переходу або перехрестя? (4.8 Якщо в зоні видимості немає переходу або перехрестя, а дорога має не більше трьох смуг руху для обох його напрямків, дозволяється переходити її під прямим кутом до краю проїзної частини в місцях, де дорогу добре видно в обидва боки, і лише після того, як пішохід упевниться у відсутності небезпеки.)
11. Що означає даний дорожній знак та до якої групи знаків він відноситься? (3.33 «Подачу звукового сигналу заборонено». Заборонний знак. )
12. Чи дозволено велосипедистам рухатися колоною? Якщо так, при яких умовах? (6.3 Велосипедисти, рухаючись групами, повинні їхати один за одним, щоб не заважати іншим учасникам дорожнього руху. Колона велосипедистів, що рухається по проїзній частині, повинна бути розділена на групи (до 10 велосипедистів у групі) з дистанцією руху між групами 80-100 м.)
13. Що означає даний дорожній знак та до якої групи знаків він відноситься? (3.35 «Стоянку заборонено». Заборонний знак. Забороняється стоянка усіх транспортних засобів)
14. Чи дозволяється пішоходу затримуватися чи зупинятися на проїзній частині при здійсненні переходу? Якщо так, у якому випадку? (4.14 «г» пішоходом забороняється затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху; )
15. Що означає даний дорожній знак та до якої групи знаків він відноситься? (4.14 «Доріжка для пішоходів і велосипедистів». Наказовий знак. Рух пішоходів і велосипедистів.)
16. Чи дозволяється водієві транспортного засобу виїхати на колію зустрічного напрямку? Якщо так, в яких випадках? (11.9 Забороняється виїжджати на трамвайну колію зустрічного напрямку, відокремлені від проїзної частини трамвайні колії та розділювальну смугу.)
17. Що означає даний дорожній знак та до якої групи знаків він відноситься? (5.13 «Дорога з реверсивним рухом». Інформаційно-вказівний знак. Початок ділянки дороги, на якій по одній або кількох смугах напрямок руху може змінюватися на протилежний.)
18. Чи дозволяє рух транспортним засобам зелений миготливий сигнал світлофора? Поясніть відповідь. ( 8.7.3 «в»  зелений миготливий дозволяє рух, але інформує про те, що незабаром буде ввімкнено сигнал, який забороняє рух. Для інформування водіїв про час (у секундах), що залишився до кінця горіння сигналу зеленого кольору, можуть застосовуватися цифрові табло;)
19. Що означає даний дорожній знак та до якої групи знаків він відноситься? (5.15 «Виїзд на дорогу з реверсивним рухом». Інформаційно-вказівний знак.)
20. Що означає даний дорожній знак та до якої групи знаків він відноситься? (5.11 «Смуга для руху для маршрутних транспортних засобів», інформаційно-вказівні знаки )
21. При яких умовах та в який час доби дозволяється використовувати задній протитуманний ліхтар? (19.9 Задній протитуманний ліхтар дозволяється використовувати виключно в умовах недостатньої видимості як у світлу, так і в темну пору доби.)
22. Кому та при яких умовах дозволяється користуватися фарою-прожектором і фарою-шукачем? (19.6 Фарою-прожектором і фарою-шукачем можуть користуватися лише водії оперативних транспортних засобів під час виконання службових завдань, вживши заходів для того, щоб не засліплювати інших учасників дорожнього руху.)
23. На яких транспортних засобах встановлюється розпізнавальний знак «Автопоїзд»? (30.3 «а» На вантажних автомобілях і колісних тракторах (класу 1.4 т і вище) з причепами, а також на зчленованих автобусах і тролейбусах )
24. У яких місцях Правилами забороняється навчання водінню транспортних засобів? (24.9 Забороняється навчання водінню транспортних засобів у

житловій зоні,
 

на дорогах для автомобілів
 

та на автомагістралях.
Перелік доріг, на яких дозволяється навчання водінню транспортних засобів, погоджується з Державтоінспекцією.)
25. Яким сигналом можуть бути доповнені основні сигнали реверсивного світлофора? Дайте повну відповідь. (8.7.4
Основні сигнали реверсивного світлофора можуть бути доповнені жовтим сигналом у вигляді стрілки, нахиленої по діагоналі вниз праворуч,


25. На якій відстані потрібно установити знак аварійної зупинки або червоний миготливий ліхтар при скоєнні ДТП у населеному пункті? (9.10 Разом з увімкненням аварійної світлової сигналізації слід установити

знак аварійної зупинки або миготливий червоний ліхтар на відстані, що забезпечує безпеку дорожнього руху, але не ближче 20 м до транспортного засобу в населених пунктах

Рисунок 17Светофорное регулированиеРисунок 20Рисунок 23Преимущество встречного движенияРисунок 26Преимущество перед встречным движениемРисунок 32Стоянка запрещенаРисунок 38Дорога с реверсивным движениемРисунок 41Выезд на дорогу с реверсивным движениемРисунок 3Дорожній знак 5.31Рисунок 10Реверсивный светофор с дополнительной секцией15

Приложенные файлы

  • doc 10980144
    Размер файла: 124 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий