я ы моя кар’эра Документ Microsoft Word

Я і моя кар’єра

Я вступила до Київського національного педагогічного університету ім. Драгоманова саме на спеціальність сурдопедагогіка та спеціальна психологія не випадково. По-перше, отримані знання і вміння допоможуть мені здійснити свою мрію, а по-друге, КНУД єдиний в Україні університет такої направленості і досить сильним педагогічним складом, і що також не менш важливе, що окрім теоретичних знань я отримую тут і практичні навички. Я досить відповідально підходжу до навчання в інституті. Для мене важливо стати не тільки професіоналом, а і отримати визнання у цій якості.
В долі кожної людини багато перешкод і несподіванок, мені також прийдеться долати труднощі, але я впевнена, що зможу стати справжнім фахівцем у цій сфері.
Для цього, я хочу поступити також на навчання КАК ТЫ ТАМ ГОВОРИЛА для отримання більш широкого кола знань та підвищення кваліфікації. Для досягнення моєї мети необхідно багато працювати, набувати практичні навички, тому зараз неможна втрачати час. В моєму розумінні, зробити кар’єру, це означає досягнуть престижного положення у суспільстві і мати високій дохід, при цьому, мається на увазі, престижність не тільки з точки зору оточуючих, а і внутрішнє задоволення від роботи.
Для досягнення головної мети, необхідно пройти майже увесь життєвий шлях, пересування до поставленої мети буде проходити поетапно, крок за кроком, вирішуючи проміжні завдання. Так, наприклад, з 18 років планую працювати в літку у дитячих закладах, для чого мені потрібні такі якості як комунікабельність, вихованість, ємпатія. Вважаю, що це буде цікава робота, оскільки я буду спілкуватися з фахівцями практиками, таким чином я зроблю перший крок до своєї цілі. Після закінчення інституту хочу отримати практику у цій сфері за кордоном і працювати у школі ПРИДУМАЙ КЕМ МОЖЕТ КАКИМ ТО ТАМ ХУДОЖЕСТВЕННЫМ РУКОВОДИТЕЛЕМ, потім відкрити свою справу – індивідуальне навчання дітей з вадами слуху, розкриття їх таланту. При цьому постійно підвищувати свою кваліфікацію та обмінюватися опитом роботи. Я хочу мати роботу, яка дасть можливість бути незалежною, навіть матеріально. Для цього, в першу чергу, я повинна закінчити інститут, отримати диплом і роботу по спеціальності.

15

Приложенные файлы

  • doc 11020435
    Размер файла: 24 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий