C__Documents and Settings_Suzirie_Мои документы..

Практичне завдання
Прокурор Подільського району м. Києва звернувся до господарського суду м. Києва з позовною заявою в інтересах акціонерного товариства «Добробут». Суддя господарського суду виніс ухвалу про відмову у прийнятті позовної заяви.
Обґрунтуйте підстави дії судді.Задача. Мале підприємство «СТАЛКЕР» уклало з кабельним заводом у грудні 1997 р. договір на поставку в ІІ кварталі 1998 р. 19,7 км кабелю. Завод свої зобов’язання не виконав, кабель не поставив.
МП «Сталкер» звернулося в липні 1998 р. до господарського суду з позовною заявою про стягнення з кабельного заводу неустойки за непоставки. Суддя господарського суду повернув позовну заяву.
В якому випадку дії суду є правомірними?
Яким судовим актом оформяється повернення позовної заяви? На підставі чого суддя має право повернути позовну заяву?Задача. Порушивши провадження у справі за позовом про визнання недійсним установчого договору про створення акціонерного товариства «Будстрой», Чернігівський обласний господарський суд припинив провадження у справі. В процесі розгляду справи було встановлено, що cеред засновників поряд із юридичними особами є дві фізичні особи.
Чи міг суддя не порушувати справу, а одразу відмовити у прийнятті позову?
Чи правомірні його дії?
Яким органам буде підвідомчий такий спір?


Приложенные файлы

  • doc 11020940
    Размер файла: 27 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий