Друга зустріч по телефону або Skуре


Друга зустріч по телефону або Skуре (перших 10-15 разів - зі спонсором 9-15%) Основні рекомендації при проведенні 2ої зустрічі ***** Основні цілі 2ої зустрічі: - Перевірити людину на предмет адекватності; - Дізнатися його мети в житті, актуальність ідеї Оріфлейм в його житті; - Ближче познайомитися, здружитися; - Озадачити, - домовитися про режим роботи. 1. Отримуємо 3 "ТАК", створюємо позитивну атмосферу, входимо в "зону комфорту" людини.ФІШКА: дзвонити на 2у зустріч можна з незнайомого номера (наприклад, з номера Вашого спонсора), щоб людина не " зморозилась") - Добрий день, це Іван? - Так. - Мене добре чути? - Так. - Це Вітас, ми з Вами спілкувалися щодо роботи в Оріфлейм. Зручно говорити? - Так. - Як ваші справи? Як настрій? - Нехай відповість. - Можу на "ти" звертатися? - Важливо, якщо немає великої різниці в віці, перейти на "ТИ", подружитися з людиною! - Ознайомився з інформацією? 1) якщо "НІ" - тоді дізнаємося чому, і даємо ще день на ознайомлення; 2) якщо "ТАК" - то продовжуємо ...: - Як тобі інфомація? Сподобалася? 1) Якщо "НІ" - працюємо із запереченнями, перетворюємо на "ТАК", якщо "НІ" категорично - то пропонуємо оформити дисконт і пройти підбір від косметолога і просимо рекомендації (5-10 осіб, яким це може бути цікаво), розстаємось в хороших відносинах; 2) якщо ТАК - то продовжуємо ...
2. П'ЯТЬ КЛЮЧОВИХ ПИТАНЬ:
1) Які є запитання? - Нехай скаже. ВАЖЛИВО УВАЖНО СЛУХАТИ, щоб потім відповісти на його питання. 2) Спробувати варто? Що тобі сподобалося? - Нехай відповість. За 5-бальною шкалою оцініть: наскільки НАША пропозиція для тебе актуальна? - Нехай відповість. Якщо 1-3 - то це споживач, якщо 4-5 - то кандидат в БП. 3) Гроші побачив? Зрозумів, звідки вони тут беруться? У пару словах зможеш пояснити? - Нехай відповість. Якщо у людини є розуміння, що гроші йдуть від товарообігу, то все ОК, порозуміння є. 4) Скільки хочеш заробляти і через який час? Розумієш ,, що гроші будуть не відразу, а в міру зростання твоєї команди і в міру того, як ти освоїш навички цієї професії? Готовий до цього? - Нехай відповість. Якщо занадто завищені очікування (500 у.о. на місяць через 1й місяць роботи, то "приземляєм", якщо 1000 грн. Через 3-4 міс., То підвищуємо планку). На які цілі будеш витрачати гроші? Уяви, у тебе є додаткових 5 000 грн. у місяць? 10 000 грн.? Що зміниться в твоєму житті? - Нехай відповість, уважно слухаєм, фіксуємо в блокнот! 5) Скільки вільного часу є в день? - Нехай відповість. Коли готовий приступати?
3. РОБИМО "ЩЕПЛЕННЯ" щодо проведення зустрічей: - Як ти вже зрозумів, робота буде полягати в тому, що ми будемо спілкуватися з людьми, давати їм інформацію ... Давай відразу домовимося, всі зустрічі (дзвінки) з твоїми кандидатами буду проводити я (або людина, яка буде спонсором), ОК? Ти новачок, у тебе поки не вийде розповісти про Оріфлейм, як це робимо ми, згоден? Тому ти будеш в конференц-зв'язку слухати, як ми проводимо зустрічі з твоїми кандидатами, і вчитися. 20-30 дзвінків, і ти сам навчишся це робити. Тому нікому не треба розповідати про Оріфлейм, твоя задача у нас цього вчитися. Можеш наші зустрічі записувати на диктофон, в блокнот, куди завгодно, твоє завдання - навчитися спілкуватися з людьми, ОК? - Нехай відповість, чекаємо підтвердження. 4. ОЗАДАЧУЄМО ...
4.1. 2 робочі сторінки ВК: - Необхідно створити 1-2 робочі сторіночки вконтакті (якщо по скайпі проводимо зустріч - відразу в демонстрації показуємо на прикладах яка повинна бути сторінка). Сторінки повинні бути добре оформлені, презентабельна аватарка, дістань найкращу фотографію з фотосесії або замов фотосесію собі, але фотографії на аватарке повинні бути красиві, іміджеві! Заповни максимально інформацію про себе: хобі, інтереси, освіта, контакти ... Почисть стінку, закрий альбоми з особистими фото (шашлики, пиво). Я тобі скину відеоролик про те, як працювати в цілому в соц. мережах, що потрібно робити щодня, вивчи його. - Одна сторінка в тебе є вже, так? Скільки там друзів? - Нехай відповість: 1) Якщо більше 200: я тобі скину зараз спеціальний документ (робочі статуси для соц. Мереж - .doc або .pdf), там будуть приклади статусів про роботу, їх ВЖЕ з сьогоднішнього дня можна кидати на стінку + гарні фото про бізнес прикріплювати, щоб вже йшло запрошення людей в соц. мережах на роботу ... Я тебе додам в спеціальні чати, де ми всією командою тобі будемо накручувати штучно "лайки", коментарі під твоїми записами про роботу, це буде створювати ажіотаж, привертаючи тим самим твоїх друзів і підписників. Вони почнуть тебе питати про роботу, твоє завдання - вивести їх на нас, щоб ми разом з ними поспілкувалися. Приклади діалогів, як ми спілкуємося - я тобі скину. Пам'ятай: твоя задача - не розповісти вконтакті про Оріфлейм, а зацікавити людину заробітком в Інтернет, і вивести його на нас. А ми вже з цією людиною разом поспілкуємося, і розповімо йому про все. 2) Якщо менше 200: спочатку розкручуємо за допомогою програми vkbot, потім запускаємо в роботу (див. Нижче). - Другу сторінку необхідно створити і підготувати до роботи. Вкажеш своє справжні ім'я та прізвище, так само наповни її всією інформацією, красивими і іміджевими фотографіями, туди додаси для початку вручну 20-30 своїх однокласників, одногрупників, людей яких знаєш особисто! Потім завантажити програму vkbot, за допомогою неї розкрутиш сторінку мінмум до 250-300 чоловік в друзях. Це можна зробити за тиждень, програма одним "кліком" мишки буде на основі твоїх друзів це робити сама (розсилати в день по 50 заявок в друзі), щоб тобі вручну не робити цього і заощадити купу часу! Давай домовимося, що поки на цій сторінці не буде 250-300 чоловік в друзях, на неї статуси про роботу ти не розміщуєш !!!! Інакше тебе внесуть до "чорного списку". Роби пости про любов, мотивації, хобі, спорті, мотивації, успіху, викладай живі фотки з твого життя, все що завгодно - аби сторінка викликала довіру, інтерес у інших людей! - З соц. мережами розібралися ... Все зрозуміло? Нехай відповість. Якщо щось неясно - вирішуйте відразу!
4.2. Статус "Партнер" на сайті MLM-3.com і проходження навчання: - Також тобі потрібно буде пройти навчання. Для цього створено спеціальний сайт MLM-3.com Клуб Ідеального Бізнесу, в який ми впровадили саму унікальну систему навчання онлайн! На сайті є 7 кроків, це спеціальні відеоуроки, після кожного необхідно скласти тести, пройшовши які, ти станеш експертом в мережевому бізнесі онлайн! Після проходження навчання тобі відкриється повне функціонування сайту, і в тебе буде своє партнерське посилання, розміщуючи яку на дошках оголошень, в соц. мережах, ти зможеш створювати додатковий потік людей - тобто не тільки ти будеш шукати людей, а люди будуть самі на сайт реєструватися до тебе на сайт і потрапляти до тебе в команду (якщо проводимо зустріч по скайп, то показуємо сайт в демонстрації екрану). - Для того, щоб пройти навчання та отримати пакет інструментів, необхідно змінити свій магазин на Оріфлейм, тобто зробити перше замовлення на 30ББ бонусу за каталогом. Це 200-250 грн., Грубо кажучи, зайди у ванну, подивися, що в тебе закінчилося: мило, шампунь, зубна паста, гель для душу ... Якщо потрібен підбір - у нас є досвідчений косметолог в команді, який зробить для тебе професійний підбір продукції. Для цього потрібно заповнити анкету для клієнта, і по цій анкеті тебе протягом 10 днів продзвонять і зроблять підбір! Заповнюючи анкету, вкажи, коли зручно говорити і телефон для зв'язку.
4.3. Список імен: - Поки ти зараз будеш навчатися працювати в Інтернет, пройде час, тиждень-два ... За цей час ми можемо тобі ВЖЕ зібрати команду з людей, яких ти знаєш особисто. Твоє завдання: написати список імен: знайомих, родичів, людей, з якими вчився ... - усіх, хто тобі подобається. Виписуєш 50-100 чол., За принципом: хто більше подобається, того пишеш першим, хто менше подобається - того пишеш останнім. Формуєш список в Word / Excel / Блокнот - як тобі зручніше: ім'я. телефон / скайп, коротке досьє про людину: чим займається, наприклад, Маша 25 років, декрет, Юра, 21 рік студент і т.д. Передаєш цей список нам, НІКОМУ НІЧОГО з цих людей не треба говорити! Просто передаєш цей список нам, і ми з тобою кожен день зідзвонюємося і обговорюємо по 5-6 чол. з цього списку. Я тобі підказую, як правильно з цими людьми зв'язатися, щоб зацікавити їх роботою в Інтернет, твоя задача буде вивести їх на мене. БЕЗ МЕНЕ з цими людьми ти про Оріфлейм НЕ спілкуєшся! Ідея зрозуміла? - Нехай відповість. Якщо щось неясно - вирішуйте відразу!
4.4. Електронна пошта: - Потрібно буде створити для роботи електронну пошту на gmail.com (google-пошта).
Резюмуємо: - Отже, 4 завдання: 2 сторінки вк, активуватися із замовленням на 30ББ і почати проходити навчання, виписати список імен і створити пошту на gmail.com ... Все ясно? Скільки часу дати на це все? - Краще 1-2 дні, не більше. Коли краще з тобою тримати зв'язок, в першій або в другій половині дня? 5. Домовляємося про серйозність намірів "НА БЕРЕЗІ":
- Правила в команді: 1) Навчання. У нас система вебінарів, семінарів онлайн, на ній важливо бути, так як там виступають люди-практики, вони діляться своїм досвідом! 2) Щоденний зв'язок! Для того, щоб я зміг допомагати тобі, координувати твої дії, нам потрібно буде тримати зв'язок щодня. Якщо людина не бере трубку, не відповідає, "морозиться" без поважних на те причин, я з ним на працюю. 3) Ти ставиш питання, щось не ясно, НЕ соромся, задавай питання! Не знаєш як зробити перше замовлення - запитай, не знаєш, як зареєструвати новачка - запитай, не знаєш, як правильно написати людині, запитай! Моє завдання - ТОБІ допомагати, тому НЕ соромся питань! Всі ми були новачками! Найдурніший питання - те, яке не задане! 6. ЩЕПЛЕННЯ проти "доброзичливців": родичів, друзів ... - Твої друзі, родичі, знайомі, сусіди можуть тебе відмовляти! Це нормально, тому що більшість людей бачило Оріфлейм тільки з боку продажів, каталогів, вони НЕ знають, що тут можна заробляти! _ -Тому завжди думай, чиїх порад ти слухаєш, і аналізуй, чи є люди, які тобі радять, ЕКСПЕРТАМИ області мережевого маркетингу, чи живуть ці люди так, як хочеш ти? Якщо ні, то постав собі питання: а чи варто їх слухати? Слухати тих, хто не розбирається в МЛМ, це те ж саме що ходити до сантехніку лікувати зуби :)

Приложенные файлы

  • docx 11170316
    Размер файла: 21 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий