Як зробити новорічну листівку своїми руками


Як зробити новорічну листівку своїми руками .. ФОТО !
 Свято наближається ..!

left0 
 
 
     Як зробити новорічну листівку своїми руками ...
                Новорічна листівка власними руками    
 
 
    
    КИЕВ-ЧЕРКАССЫ . Помогите пожалуйста родителям спасти единственного сыночка : в нашей помощи нуждается Максимка Балюк ( банковские реквизиты  ТУТ >>>  )Наближаються Новорічні та Різдвяні свята – час, коли і дорослі, і діти очікують дива. Теплі слова привітання іноді можуть бути важливішими за будь-які подарунки. А якщо ви напишете їх на власноруч зробленій листівці, вони стануть ще більш особливими.
Звичайно, ви можете купити листівку та подарунки у магазинах. Але це може зробити будь-хто за доволі короткий час і певну суму грошей. Натомість у речі саморобні ви вкладаєте свої душу і тепло, а тому вони завжди будуть безцінними.
"Українська правда. Життя" підготувала серію публікацій, присвячених святковим приготуванням. Найближчими днями ви зможете дізнатися, як самому зробити ялинкові прикраси, паперових янголів або коробки для новорічних подарунків. Цього разу ми пропонуємо зробити новорічну листівку.  
Розмір листівки залежатиме від вашої фантазії. Це може бути і маленька квадратна записка, і привітання на ватмані. У нашому випадку ми взяли листок цупкого картону розміром А-4.
Свою листівку ми вирішили зробити у вигляді традиційної "книжечки". Для цього листок картону зігнули навпіл. Щоб додати їй трошки незвичності, спеціальними ножицями підрізали край листівки.
Оскільки у нашій листівці на титулі буде вирізано ялинку, для виділення її іншим кольором на внутрішній сторінці листівки вклеюємо папір зеленого кольору.
Відрізати його можна макетним ножем, але якщо його немає, згодяться і звичайні ножиці. Зверніть увагу, при використанні макетного ножа треба працювати або на макетному килимку або на поверхні, яку вам не жаль пошкодити порізами і подряпинами.
Після цього на титулі олівцем робимо ескіз майбутньої ялинки і під лінійку макетним ножем вирізаємо малюнок по контуру. Далі все залежить від вашої фантазії: під ялинкою може лежати купа подарунків, іграшок, а на ній - прикраси.
Якщо ви вважаєте, що для створення листівки вам не вистачає хисту або художнього смаку - не переймайтеся. Головне, щоб ви відчули задоволення від того, що робите. Ваші теплі емоції обов'язково передадуться тому, для кого ця листівка призначається.
Тому сміливо нарізайте квадратики, кружечки, вирізайте будь-які форми і компонуйте їх. У роботі з папером можна використовувати будь-який клей, а на нього кріпити і папір, і блискітки, і кружечки від конфетті.
Для того, щоб листівка виглядала більш об'ємно, аплікацію можна робити з допомогою двостороннього об'ємного скочу або між вирізаним елементом та листівкою вклеїти, приміром, товстий шматочок картону.
Експериментуйте! Особливо цікавим буде створення листівки разом з дітьми. Їхньої фантазії вистачить на десяток листівок. Яким би не вийшов результат, ваші рідні та близькі все одно будуть приємно вражені. 
 


 
"Українська правда. Життя" дякує за допомогу у підготовці матеріалу художниці Нані Дємєнковій та арт-студії "АЗУР арт бутік".
Придбати матеріали для листівок можна у магазнах "Азур" у Києві - вул. Рейтарська, 18; вул. Нижній вал, 23, 2 эт., оф. 2(віхд зі двору); вул. Просвітництва, 8/1(КІСІ); пр. Московський, 34-В (ТЦ Блокбастер).

Приложенные файлы

  • docx 11218885
    Размер файла: 511 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий