Як з мобільного телефону Fly зробити модем

Як з мобільного телефону Fly зробити GPRS-модем.
Так склались обставини, що мені потрібне було будь-яке з’єднання для доступу в глобальну мережу Інтернет. В наявності я мав ноутбук з Windows 8.1, мобільний телефон Fly DS123. При підключені телефону до ноутбука USB-кабелем на екрані телефону появляється меню (Flash-диск, Web-камера, COM-порт). Щоб підключити телефон в якості модему потрібно вибрати COM-порт. При першому підключені в мене нічого не вийшло так як драйвера на даний телефон не були встановлені. На цьому моя перша спроба була завершена.
Пізніше озброївшись драйверами і інструкцією для Windows XP я спробував знову. Для початку потрібно встановити драйвер і присвоїти відповідні COM-порти нашому телефону.
З архіву MTK_USB_Driver_exe_v1.1032.0 видобуваємо папку v1.1032.0, а в папці запускаємо файл InstallDriver.exe для 32-бітних ОС і installdrv64.exe для 64-бітних. Після чого потрібно перевірити в диспетчері пристроїв чи драйвер встановися і які саме порти були присвоєні. Драйвер встановлено, в нашому випадку було присвоєно СОМ7 для модему.
Тепер створюємо новий модем. Відкриваємо Панель керування і вибираємо Телефон і модем. При відкритті на прохання ввести код міста вводимо будь-які цифри. Далі відкриваємо вкладку Модеми і натискаємо кнопку Додати. Ставимо галку навпроти Не визначати тип модема і натискаємо Далі. Після чого натискаємо кнопку Інсталювати з диска. Натискаємо Огляд і звертаємось до видобуваної раніше папки v1.1032.0. В папці є папка 98ME_COM в ній файл GPRS_USB_Modem.inf, саме він нам і потрібен. Натискаємо кнопку Далі і вибираємо СОМ-порт модема (в нашому випадку СОМ7). В кінці кнопку Готово і в нас вже буде створений новий модем.
Тепер створюємо з’єднання. Відкриваємо Центр мережевий підключень і спільного доступу – Настроїти нове підключення або мережу – Підключитись до інтернету – Ні, створити нове підключення – Комутоване з’єднання. Вводимо Назву підключення і номер телефону для з’єднання (у випадку оператора МТС Україна - *99***1# ) і натискаємо клавішу Підключити. З’єднання буде створено автоматично при підключенні.
Потрібно врахувати, що телефони з двома сім-картами будуть з’єднуватись з першої сім-карти, так як вона рахується головною. За таким принципом можна з’єднати будь-який телефон. Головне встановити драйвера, створити модем і з’єднання.
Ось такий досвід був у мене, а вам удачі.
15

Приложенные файлы

  • doc 11219012
    Размер файла: 1 MB Загрузок: 0

Добавить комментарий